Płyty ścienne

Płyty ścienne z betonu architektonicznego to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz oraz elewacji. Technologia GRC, którą wykorzystujemy, pozwala wykonać produkty o grubości znacznie mniejszej, bez utraty wytrzymałości, a zarazem przy całkowitej mrozoodporności i bardzo niskiej nasiąkliwości. Grubość okładzin ściennych to zaledwie 10 mm. Dzięki temu płyty są dużo lżejsze, co przekłada się to na łatwość montażu. Dzięki zbrojeniu włóknem cyrkonowym, a także specjalnie dobranej do produkcji mieszance kruszyw są znacznie odporniejsze na zginanie i ściskanie od tradycyjnych płyt, a nowoczesne technologie produkcyjne, dają zgodność wymiarów do 1 mm. Są perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Płyty są ręcznie wykonywane w naszej manufakturze, będąc jakościowo na najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomie. 

LINEAR

Płyty stworzone dla ludzi
ceniących minimalizm.
Układ poziomy? Pionowy?
Kilka rozmiarów pozwoli
idalnie dopasować się do
każdej ściany

Moderno

Kolekcja stworzona dla ludzi szukających w życiu więcej. Trzy rozmiary płyt dają możliwość tworzenia dowolnej aranżacjii. Elementem który wyróżnia kolekcję MODERNO jest metalowy szpros, który dodaję elegancji. Dostępny jest w trzech wykończeniach; złoty, miedziany oraz srebrny

HEXO

Szukasz geometrycznych kształtów? Kolekcja HEXO to idealne rozwiązanie!

HEXO S

Kolekcja składa się z dwóch elementów, płaskiego oraz trójwymiarowego sześciokąta. Bryła 3d może dodatkowo zostać wypełniona chrobotkiem reniferowym, co w połączeniu z betonem daje niesamowity efekt. Płytki 3D HEXO sprawdzą się w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Nieograniczone możliwości układów płytek, pozwolą urzeczywistnić nawet najbardziej niebanalną wizję Twojej ściany!